Tlačítkové telefony jsou díky své jednoduchosti a uživatelské přívětivosti vyhledávané také jako mobil pro seniory. S tím naprosto souhlasíme a tlačítkový mobil doporučujeme. Aby uživatelský komfort byl ještě lepší, doporučujeme pořizovat tlačítkové mobilní telefony s velkými tlačítky, aby na ně bylo dobře vidět. V dnešním článku si ukážeme tři nejlepší, se kterými rozhodně neprohloupíte.

Mobil pro seniory s velkými tlačítky

1. místo – CPA Halo 11

Pokud hledáte mobil pro seniory s velkými tlačítky tak jste u CPA Halo 11 na té správné adrese. Intuitivní ovládání tohoto telefonu společně s velkými tlačítky a na své poměry velkým displejem si zamiluje každý. Mobilní telefon CPA Halo 11 nabízí pro své uživatele barevný 2.4″ displej, SOS tlačítko, svítilnu, FM rádio, Bluetooth, slot na microSD karty a v neposlední řadě praktický stojánek, ve kterém se mobil nabíjí.

To vše podtrhuje ještě cena, která se pohybuje kolem 900,- Kč. Zkrátka s tímto telefonem neprohloupíte a pokud hledáte mobil s velkými tlačítky, naše doporučení číslo 1 je rozhodně CPA Halo 11.

 


CPA Halo 11 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 799 Kč do 1319  Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

2. místo – Aligator A670 Senior

mobil pro seniory s velkými tlačítky

Druhým v pořadí, který taktéž vykoná svoji práci na jedničku je Aligator A670 Senior. Tento tlačítkový telefon je speciálně navržen pro seniory od samotného počátku svého vývoje. Velké klávesy, na které Váš blízký zaručeně uvidí, velký displej, na kterém jdou velmi dobře vidět všechny písmena. To jsou prodejní taháky tohoto telefonu.

Cenově je tento telefon velmi podobný telefonu CPA Halo 11. Pokud Vám tedy z nějakého důvodu zmiňovaný CPA Halo 11 nevyhovuje, tohle je rozhodně další rozumná volba, která Vás jen tak neomrzí.


Aligator A670 Senior lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 852 Kč do 1217  Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

3. místo Evolveo EasyPhone XD

Evolveo - mobil pro seniory s velkými tlačítky

Poslední doporučení na mobil s velkými tlačítky spadá na Evolveo EasyPhone XD. Tento tlačítkový telefon od zavedené značky Evolveo Váš potěší taktéž velkými tlačítky, které jsou doplněny o speciální tlačítka pro programovatelné funkce. S cenovkou od 800 Kč je o rovnou stokorunu levnější než tlačítkový mobilní telefon CPA Halo 11, který byl zmíněný hned v úvodu. Třešničkou na dortu je speciální tlačítko na světlo, které je umístěno na boku telefonu. 

 


Evolveo EasyPhone XD lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *