Tlačítkový mobilní telefon Nokia 3310 (2017), která byla představena letos na konci února na veletrhu MWC v Barceloně, ani po půl roce neztrácí na žádanosti od zákazníků. Svědčí o tom prodejní výsledky e-shopů zabývající se elektronikou v České republice. Kvůli čemu je nová Nokia 3310 vlastně tak žádaná?

1) Elegantní moderní design, který nostalgicky navazuje na předchůdkyni

To, jestli se Vám bude či nebude Nokia 3310 líbit po stránce vzhledu je tak trochu dáno tím, zda jste vlastnili původní Nokii 3310. Pokud ano, tak ten design budete zřejmě milovat hned z několika důvodů.

Důvod první – nostalgický pocit

Když Nokii 3310 uchopíte do rukou, první co Vám do hlavy naskočí je, jaký obrovský posun jsme za těch pár let ušli. Dost lidí totiž na tlačítkové telefony v dnešní době pohlíží jako na nějaký “odpad” a nechápe, jak s nimi může někdo ještě žít. Pravdou je, že kouzlo “hloupých telefonů” mělo něco do sebe.

Obrázek mluví za vše. Nebylo lépe bez chytrých telefonů?

Důvod druhý – pády na zem? Žádný problém

Původní Nokia 3310 (2017) byla známá svou nerozbitností. Vydržela zkrátka hodně hrubé zacházení, což u dnešních chytrých telefonů na takové chování můžeme zapomenout. V “nerozbitnosti” pokračuje i její nástupkyně z roku 2017. Již není tak bytelná jako její předchůdkyně, nicméně i tak vydrží několikrát hrubější zacházení než dnešní chytré telefony.

2) Jednoduchý systém, který si na nic nehraje

Jednoduchý systém, který pochopíte během chvilky. I to je další výhoda nové Nokie 3310. A že nic neumí? Možná neumí, nicméně to je právě ta výhoda. Pokud k životu nepotřebujete speciální aplikace, pak Vám Nokia 3310 bude na 120% vyhovovat a sloužit bez záseků systému klidně dalších 17 let, kdy možná přijde nový model.

Tlačítkový telefon Nokia 3310

3) Baterie, baterie, baterie!

Kde jsou ty časy, kdy mobilní telefon vydržel nabitý více než dva týdny. V dnešním světě “jednodenních” chytrých telefonů je Nokia 3310 se svou výdrží jako nějaký exot. Výdrž až měsíc? Pro tuhle Nokii žádný problém.

4) Cena

V neposlední řadě je to cena. Nokii 3310 můžete pořídit od 1544,- Kč. Taková částka je v dnešním světě telefonů přesahující cenovku 20 000 Kč přeci úžásná.

Najdete v 20 e-shopech
od 1544  Kč

Koupili jste si už Vaši Nokii 3310? Jak jste s ní spokojeni? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem a pokud Vás článek zaujal, budeme rádi když ho budete sdílet.

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *