Další z nostalgických vzpomínek navazující na tehdejší Nokii 3210. Novinku představila Nokia minulý týden. Očekává se cena kolem 750 Kč a dostupnost v České republice do Vánoc. 

Nokia minulý týden ukázala světu nový tlačítkový telefon s názvem Nokia 106. Tato novinka se inspirovala designem u Nokie 3210. Pozměnila starší tvary do dnešní podoby a přidala vyladěnější systém, který může obstát v dnešních vysokých zákaznických požadavcích.

Displej nové Nokie 106 je barevný a má rozlišení 128 x 160 pixelů a velikost 1,8 palce. Co zákazníky těchto telefonů zajímá nejvíce je poté výdrž. Dle udávaných parametrů výrobce by měla Nokia 106 vydržet na jedno nabití až 3 týdny nebo 15 hodin dlouhý hovor.

Tlačítkový telefon Nokia 106

Pokud jste uživatelem, které trápí mnoho kontaktů ve svém telefonu, tak u Nokie 106 nemusíte mít obavy. Má totiž uložiště až na 2 000 kontaktů nebo až 500 SMS zpráv.

Telefon je poháněn procesorem MediaTek 6261D, který by měl zaručit hladké fungování bez sebemenších záseků.

Nokia 106 by se měla nabízet v šedé variantě za cenu kolem 750 Kč v českých eshopech. Uvedení na český trh zatím není známo, nicméně očekáváme, že tlačítkový telefon Nokia 106 stihne předvánoční trhy.

Pokud tedy máte od někoho ve svém okolí na Vánočním seznamu přání právě tlačítkový telefon, tak tento může být to pravé.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *