Procenta nákupů jednoduchých tlačítkových mobilních telefonů stále stoupají. Možná se i proto výrobci mobilních zařízení znovu vracejí do tohoto segmentu. Jaké jsou nejnovější tlačítkové mobilní telefony právě teď v dubnu, se dozvíte dnes v krátkém článku.

Nejnovější tlačítkový telefon Nokia 230

Jedna z dříve nejznámějších firem vyrábějící klasické tlačítkové telefony. Nokia, známá svým kvalitním zpracováním společně se schopnosti odolávat i těm nejnáročnějším podmínkám.

Pro velmi náročné uživatele je také přizpůsobena kapacita baterie, která je schopná v provozu vydržet až jeden měsíc. Při aktivním užívání telefonu je zařízení schopno vydržet až 7 dní. Pro lidi, kteří ve svém povolání či volném čase hodně volají, je tento tlačítkový telefon velmi dobrou volbou.

Tlačítkový telefon Nokia 230


Nokia 230 Dual SIM lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 199 Kč do 2099 Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Nejnovější tlačítkový telefon Nokia 3310

Legenda se vrací. Tak by se dalo popsat znovu zrození tlačítkového telefonu Nokia 3310. Společnost NOKIA tento telefon představila na světovém mobilním kongresu v Barceloně a ohlas je obrovský.

Nostalgické zařízení, které dříve bylo spojováno s až “nerozbitným” přístrojem, vyvolává v lidech potřebu toto zařízení mít znovu. Koncept designu byl zachován, jen mu přibyly moderní prvky v podobě barevných kombinací či mírně zaoblených tvarů.

Kdo jednou Nokii 3310 vlastnil, tak možná i z nostalgických důvodů si jeden kousek zakoupí.

Tlačítkový mobilní telefon Nokia 3310


Nokia 3310 2017 Dual SIM lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 1590 Kč do 1598 Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Nejnovější tlačítkový telefon MAXCOM Classic MM320

U nás zatím méně známá značka prodává klasické mobilní telefony, které jsou kvalitně zpracované, cenově dostupné a při výrobě jsou použity kvalitní kovové materiály. Pokud jste tedy nepřišli na chuť bájné Nokii ale hledáte něco jiného s elegantním vzhledem, pak zkuste tuto značku.

Tlačítkový mobilní telefon MAXCOM Classic mm320


MAXCOM MM320 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od 1294 Kč do 1598 Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Tyto telefony jsou nejlepší v poměru cena/výkon pro duben 2017! Budete si některý z nich pořizovat, či potřebujete s něčím poradit? Napište nám do komentářů. 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *